Cov khoom
Mis Sachet Packing Tshuab
Guangzhou Western Packing Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov tuam txhab kev paub ntau tshaj plaws thiab cov chaw muag khoom ntawm cov hnab ntim khoom hauv Suav teb. Peb sov siab txais tos koj mus yuav cov mis nyuj zoo packing tshuab ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Peb kuj txais customized txiav txim.
|
|
|
Khoom Description
Ib qho -kab mis sachet packing tshuab yog ib qho khoom siv ntim ntim tsis siv neeg tsim tshwj xeeb rau cov khoom siv hmoov. Nws txais yuav rov qab - lub hnab ntim khoom - ua cov qauv thiab ib qho - kab ntim hom, kev sib xyaw tsis siv neeg ntsuas, lub hnab ntim, ntim, sealing, thiab txiav rau hauv ib chav tsev, ua tiav kev ntim khoom tsis tu ncua, ua haujlwm zoo, thiab ruaj khov ntawm cov khoom hmoov.
Cov cuab yeej tau nruab nrog lub siab -precision ntsia hlau metering system, uas tuaj yeem hloov kho raws li cov yam ntxwv ntawm cov khoom siv hmoov sib txawv, ua kom muaj kev ntsuas qhov tseeb thiab kev noj zaub mov zoo thiab txo cov khoom poob. Tag nrho lub tshuab txais PLC ntse tswj, ua ke nrog tib neeg - tshuab kov npo ua haujlwm interface, ua qhov ntsuas qhov ntsuas tau yooj yim, ua haujlwm ruaj khov, thiab kev saib xyuas yooj yim.
Ib qho -kab rov qab- lub hnab ntim hmoov ntim tshuab muaj cov qauv tsim, me me hneev taw, muaj zog thiab zoo nkauj zoo nkauj sealing, thiab zoo heev sealing ntawm cov khoom ntim. Nws yog haum rau ntau yam ntim specifications thiab composite ntim zaj duab xis cov ntaub ntawv. Nws tuaj yeem siv dav hauv cov khoom noj, tshuaj, tshuaj, tshuaj tua kab, thiab kev lag luam tshuaj txhua hnub thiab yog cov cuab yeej zoo tshaj plaws rau cov khoom siv hluav taws xob thiab me me - lub hnab ntim cov khoom hmoov.
Khoom Parameters
| Lub npe | mis nyuj sachet packing tshuab |
| Hnab style | standard stick pack, round -kob stick, any other irregular shape stick |
| Muaj peev xwm | 30-60 hnab ib feeb |
| Filling ntau | 1-50g |
| Loj | (L) 50-150mm (W) 15-50mm |
| Hwj chim | 1200 W |
| Qhov hluav taws xob | A C380V 3-theem 50 Hz |
| Qhov hnyav | 3 80kg |
| Tag nrho qhov ntev | 850 * 880 * 1950 hli (L * W * H) |
Cov Khoom Paub meej







Tuam txhab Taw Qhia
Lub tuam txhab tau ua lag luam tsis tu ncua hauv kev tshawb fawb thiab kev tsim kho thiab tau maj mam tsim ib pab neeg ua haujlwm thiab paub txog R & D, uas tau muab kev txhawb zog rau kev tsim kho thev naus laus zis thiab kev kho dua tshiab ntawm cov khoom thiab tau txais ntau cov patents.
Kev thaij duab nrog cov neeg siv khoom
Thaum lub sij hawm kev sib koom tes thiab xa khoom ntawm ntau qhov project, peb tau muab cov duab pab pawg nrog cov neeg siv khoom sib txawv. Txhua daim duab sau lub sijhawm ntawm kev xa khoom tiav, kev xa khoom, thiab kev pom zoo rau cov neeg siv khoom, ua tim khawv txog kev ntseeg siab thiab kev koom tes ntawm peb, thiab ua kom pom peb lub zog thiab lub luag haujlwm hauv kev muab cov neeg siv khoom ruaj khov thiab cov kev pabcuam.








Cim npe nrov: Mis sachet packing tshuab, Tuam Tshoj mis sachet packing tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas
















