Cov khoom
Coffee Powder Stick Pack Machine
Guangzhou Western Packing Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov tuam txhab kev paub ntau tshaj plaws thiab cov chaw muag khoom ntawm kas fes hmoov stick packing tshuab hauv Suav teb. Peb sov siab txais tos koj mus yuav zoo kas fes hmoov stick pack tshuab ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Peb kuj txais customized txiav txim.
|
|
|
Khoom Description
Lub tshuab kas fes hmoov nplaum no yog nruab nrog lub siab -precision ntsia hlau metering system, uas tuaj yeem hloov kho raws li qhov ntws thiab qhov ntom ntom ntawm cov khoom sib txawv ntawm cov hmoov, ua rau me me metering yuam kev, ua kom muaj qhov hnyav hauv txhua lub hnab, thiab txo cov khoom pov tseg. Lub hopper thiab conveying system feature muaj kev tiv thaiv -caking tsim thiab tau nruab nrog lub tshuab nqus tsev feeder, ua kom cov hmoov thauj mus tas li thiab du thiab txhim kho kev tsim khoom.
Lub kaw lus tswj siv PLC ntse tswj ua ke nrog lub vijtsam kov kev ua haujlwm, ua haujlwm yooj yim, kev hloov pauv hloov tau yooj yim, thiab txhawb kev hloov pauv sai ntawm ntau yam ntim tshwj xeeb. Cov cuab yeej ua haujlwm ruaj khov, muaj cov qauv compact, thiab nyob hauv ib cheeb tsam me me, yooj yim rau kev teeb tsa thiab kev saib xyuas. Lub tshuab lub cev yog ua los ntawm cov hlau tsis muaj steel, ua tau raws li kev nyiam huv thiab kev nyab xeeb ntawm cov zaub mov thiab kev lag luam tshuaj.
Daim ntawv thov scenarios
Khoom noj khoom haus thiab noj qab haus huv:Automated me me - lub hnab ntim rau cov hmoov xws li mis hmoov, kas fes hmoov, flavoring hmoov, protein hmoov, thiab instant hmoov.
Pharmaceuticals thiab Chemicals:High -precision quantitative ntim rau tsoos suav tshuaj hmoov, tshuaj hmoov, tshuaj auxiliaries, dye hmoov, thiab lwm yam.
Tshuaj tua kab, tshuaj txhua hnub, thiab Customized me me -Batch Ntim:Ntim rau cov hmoov tshuaj tua kab, tshuaj ntxhua khaub ncaws, tshuaj tsw qab, thiab cov qauv lossis kev sim - cov hmoov loj.
Khoom Parameters
| Lub npe | kas fes hmoov stick pack tshuab |
| Hnab style | standard stick pack, round -kob stick, any other irregular shape stick |
| Muaj peev xwm | 30-60 hnab ib feeb |
| Filling ntau yam | 1-50g |
| Loj | (L) 50-150 mm (W) 15-50 mm |
| Hwj chim | 1200 W |
| Qhov hluav taws xob | AC 380V 3-theem 50 Hz |
| Qhov hnyav | 3 80kg |
| Tag nrho qhov ntev | 850 * 880 * 1950 hli (L * W * H) |
Cov Khoom Paub meej


los yog txoj cai.





Tuam txhab Taw Qhia
Western Packing coj koj lub tswv yim tshiab ntawm kev tsim khoom hauv Suav teb - tsis yog tus nqi zoo ntawm Tuam Tshoj, tab sis kuj yog qhov zoo thiab kev pabcuam koj xav tau los ntawm lub teb chaws Yelemees. Tsis yog xwbua nyob rau hauv Suav teb, tab sis tiag tiagtsim nyob rau hauv Suav teb!
Kev thaij duab nrog cov neeg siv khoom








Cim npe nrov: kas fes hmoov stick pack tshuab, Tuam Tshoj kas fes hmoov stick pack tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas
















