Cov khoom
Masala Packing Tshuab
Guangzhou Western Packing Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov tuam txhab kev paub ntau tshaj plaws thiab cov muag khoom ntawm masala packing tshuab hauv Suav teb. Peb sov siab txais tos koj mus yuav zoo masala packing tshuab ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Peb kuj txais customized txiav txim.
|
|
|
Khoom Description
Masala packing tshuab yog cov khoom ntim tsis siv neeg puv hmoov uas haum rau kas fes hmoov, mis hmoov, flavoring hmoov, tshuaj yej hmoov, khoom qab zib hmoov, thiab tshuaj hmoov. Lub ntim zaj duab xis yog pub rau hauv lub tes tsho ua los ntawm ib lub hnab yas yob thiab muab qhwv rau hauv ib lub hnab. Tom qab siv lub foob rov qab, lub tshuab ntsuas qhov ntsuas kom raug pub cov hmoov, thiab cov khoom siv kab rov tav sealing tiav rau saum thiab hauv qab sealing thiab txiav, ua rau ib tus neeg lub hnab.
Cov cuab yeej siv servo tsav tswj rau zaj duab xis noj thiab sib khi / txiav, ua kom lub hnab ntev ntev thiab du, txhim khu kev qha. Lub cev stainless hlau yog yooj yim los ntxuav, thiab lub touchscreen tswj yog yooj yim. Kev xaiv ua haujlwm suav nrog kev nqus plua plav, coding, thiab kev xuas nrig ntaus tsis tu ncua kom tau raws li kev xav tau ntau yam. Nws yog qhov ua tau zoo, meej, thiab ruaj khov hmoov hnab ntim tshuaj.
Khoom nta
Fully Automated Feeding:Nruab nrog lub tshuab nqus tsev feeder, nws cia li conveys hmoov, txo cov phau ntawv pub mis thiab txhim kho ntau lawm efficiency.
Kev kub ceev thiab ruaj khov:Ib qho - kab rov qab - lub hnab ntim khoom tsim kom ceev ntim ceev, lub hnab ntev ntev, thiab cov ntsaws ruaj ruaj zoo.
Precise Metering:Cov ntsia hlau metering lub taub hau tuaj yeem hloov kho raws li cov yam ntxwv sib txawv ntawm cov hmoov sib txawv, ua kom qhov hnyav zoo ib yam rau txhua lub hnab thiab tiv thaiv cov hmoov splatter lossis txhaws.
Kev ntseeg siab:Cov khoom tseem ceeb yog ua los ntawm cov khoom siv siab - lub zog, thiab lub servo tsav system tswj cov yeeb yaj kiab pub mis thiab sealing, kom ntseeg tau tias kev ua haujlwm du thiab qis qis.
Plua plav- Pov thawj thiab huv:Lub tshuab nqus tsev noj mov thiab kaw cov khoom siv conveyor tsim tau zoo txo cov plua plav emissions thiab tswj kom muaj chaw huv huv.
Khoom Parameters
| Lub npe | masala packing tshuab |
| Hnab style | standard stick pack, round -kob stick, any other irregular shaped stick |
| Muaj peev xwm | 30-60 hnab ib feeb |
| Filling ntau yam | 1-50g |
| Loj | (L) 50-150mm (W) 15-50mm |
| Hwj chim | 1200W |
| Qhov hluav taws xob | A C380v 3 theem 50Hz |
| Qhov hnyav | 3 80kg |
| Tag nrho qhov ntev | 850 * 880 * 1950mm (L * W * H) |
Cov Khoom Paub meej







Tuam txhab Taw Qhia
Lub tuam txhab tau ua lag luam tsis tu ncua hauv kev tshawb fawb thiab kev tsim kho thiab tau maj mam tsim ib pab neeg ua haujlwm thiab paub txog R & D, uas tau muab kev txhawb zog rau kev tsim kho thev naus laus zis thiab kev kho dua tshiab ntawm cov khoom thiab tau txais ntau cov patents.
Kev thaij duab nrog cov neeg siv khoom








Cim npe nrov: Tuam Tshoj masala packing tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas
















