Cov khoom
Multi Lane Shampoo Sachet Packing Tshuab
Guangzhou Western Packing Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov tuam txhab kev paub ntau tshaj plaws thiab cov chaw muag khoom ntawm ntau txoj kab tshuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab hauv Suav teb. Peb sov siab txais tos koj mus yuav cov khoom zoo siab ntau txoj kab tshuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Peb kuj txais customized txiav txim.
|
|
Khoom Description
Multi Lane Shampoo Sachet Packing Machine yog lub tshuab ntim khoom siv puv tshuab tsim tshwj xeeb rau cov kua, muab tshuaj, thiab siab -cov khoom viscosity hauv kev lag luam tshuaj txhua hnub. Lub tshuab no suav nrog lub hnab ntim khoom, ntim ntau, ntim, ntim lub hnab, thiab luam ntawv ua haujlwm, ua kom muaj txiaj ntsig zoo, meej, thiab tu lub hnab ntim khoom me me. Nws yog dav siv hauv cov khoom siv tshuaj niaj hnub xws li tshuaj zawv plaub hau, tshuaj zawv plaub hau, tshuaj ntxuav tes, tshuaj ntxuav tes, tshuaj pleev plhu, tshuaj ntxuav tais diav, tshuaj txhuam hniav, tshuaj txhuam hniav, thiab tshuaj ntxuav lub ntsej muag.
Khoom nta
1. Ua tau zoo Automated ntau lawm:Siv lub PLC tswj qhov system thiab ib tug touchscreen tib neeg - tshuab interface, tag nrho cov txheej txheem ntawm lub hnab ua, sau, sealing, thiab txiav yog automated, muab kev khiav hauj lwm yooj yim thiab high efficiency.
2. Precise Quantitative Filling:Kev ua haujlwm ntawm servo- tswj plunger lossis iav twj tso kua mis ntsuas qhov system, qhov tseeb filling yog siab, nrog qhov yuam kev tsawg dua ± 1%, thiab tuaj yeem hloov kho raws li cov khoom sib txawv.
3. Kev ua tau zoo sealing zoo:Qhov kub thiab txias ntawm tus kheej- tswj cov cua sov- lub kaw lus ua kom lub ntsej muag du thiab ruaj ntseg, tiv thaiv kom tsis txhob yaig, thiab haum rau ntau yam khoom ntim khoom (PET / PE, NY / PE, aluminium ntawv ci, thiab lwm yam).
4. Kev tsim qauv huv thiab nyab xeeb:Txhua qhov chaw nyob rau hauv kev sib cuag nrog cov ntaub ntawv yog ua los ntawm cov zaub mov -qib 304 stainless hlau, uas yog corrosion-resistant, yooj yim los ntxuav, thiab ua tau raws li cov qauv kev tu cev ntawm kev lag luam tshuaj niaj hnub.
5. Ntau hom hnab ntim:Peb- sab foob, plaub- sab foob, rov qab foob, lossis lub hnab ntim tsis zoo tuaj yeem kho raws li cov neeg siv khoom xav tau, txhawb nqa me me rau nruab nrab- ntim ntim.
6. Muaj zog Compatibility thiab dav siv tau:Tsis tsuas yog haum rau cov khoom ua kua, tab sis kuj rau ntim siab - cov ntaub ntawv viscosity xws li pastes thiab emulsions, ua tau raws li qhov xav tau ntawm ntau yam khoom siv tshuaj niaj hnub.
Khoom Parameters
| Packing ceev | 35-45 hnab / min / kab |
| Hnab loj | W: 45 * 95 mm / 10 g (4-sab sealing hnab) |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm packing zaj duab xis | 1080 (hli) |
| Thickness ntawm zaj duab xis | 0.04-0.10 hli |
| Hnab- ua hom | plaub- sab foob |
| Ntau qhov ntsuas | 5-10g |
| Kev siv cua | 200L / min; 0.7 MPa ua |
| Lub zog / voltage | 2.7 KW / 380V, 50 Hz |
| Qhov Loj (L * W * H) | 110 x 160 x 270 cm |
| Qhov hnyav | 10 50kg |
| Lub cev | Stainless hlau rau cov khoom sib cuag ib feem thiab tshuab lub cev |
Cov Khoom Paub meej








Tuam txhab Profile
Western Ntim
Guangzhou Western Industrial Co., Ltd. Kev tsim khoom lag luam thiab kev pabcuam ntsug daim ntawv, sau, thiab foob ntim tshuab (VFFS) rau kev lag luam ntim. Peb lub khw thoob ntiaj teb suav nrog zaub mov, dej haus, tshuaj, nutraceutical thiab kho vajtse. Peb muab siab -ceev, nruam txav ntsug baggers, stick packs thiab sachet packing machines. Thiab ntau lwm cov hnab ntim ntsug uas ua ntau hom hnab hom-los ntawm lub hnab hauv ncoo mus rau tetrahedron, kho cov duab koj xav tau.
Cim npe nrov: Tuam Tshoj multi-txheej tsuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab, Tuam Tshoj multi-kab tsuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas













