Cov khoom
Tsis Siv Neeg Shampoo Sachet Packing Tshuab
Khoom Description
![]() |
|
2. Cov tshuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab tuaj yeem ua 4 mus rau 12 txoj kab tuaj yeem kho raws li lub hnab loj.
3. Qhov no tsis siv neeg tshuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab tuaj yeem ua tiav cov khoom ntim khoom, lub hnab ntim, ntim, sealing thiab hnub coding.Multi txoj kab tshuab tsim txhim kho kev ua haujlwm, hom sealing tuaj yeem kho raws li kev xav tau ntau lawm. tshuaj zawv plaub hau, ntses, zib ntab, txiv hmab txiv ntoo jam thiab ketchup.
Khoom Specifications
| Qauv nab npawb | WP-880Y-4 |
| Muaj peev xwm | 25-35 pcs/min/kab |
| Filling Range | 1-20g |
| Loj | Ntev (L) 30-150 / Dav (W) 70-110 |
| Hwj chim | 4500W |
| Qhov hluav taws xob | 220V / 380V 50-60Hz |
| Cov khoom ntim | Nonwoven Fabric, PE / PET, NYLON / PE thiab lwm yam. |
| Qhov hnyav | 750kg ua |
| Dimension | 1797 * 1750 * 2313 hli (L * W * H) |
Cov duab ntxaws




Lub tuam txhab qhia

Guangzhou Western Industrial Co., Ltd. Kev tsim khoom txwv tsis pub muag thiab kev pabcuam ntsug daim ntawv, sau, thiab foob ntim tshuab rau kev lag luam ntim. Peb lub khw thoob ntiaj teb suav nrog zaub mov, dej haus, nutraceutical thiab tshuaj. Peb muab cov khoom siv ceev ceev, nruam cov ntawv nplaum thiab lub hnab ntim tshuab. Thiab ntau lwm cov hnab ntim ntsug uas ua ntau hom hnab ntim-los ntawm cov hnab pyramid mus rau lub hnab ntim tsis xwm yeem, kho cov duab koj xav tau.
Tuam txhab Showcase
Tsim los ntawm 2014, Guangzhou Western Packing Co. Limited yog cov chaw tsim khoom lag luam koom ua ke R & D, tsim khoom, thiab kev lag luam, peb tau cog lus rau lub tshuab ntim khoom rau xyoo. Peb muaj cov kws tshaj lij R & D pab neeg. Yog li peb muaj kev sib tw ntau dua, kev ua haujlwm siab heev, thiab kev tswj xyuas kev tshawb fawb.
Kev thaij duab nrog cov neeg siv khoom
Western packing pab pawg yog cov kws tshaj lij thiab teb. Tsis muaj teeb meem dab tsi cov neeg siv khoom ntsib, lawv tuaj yeem muab kev pab sai sai.
Western ntim--Innovation, zoo, yeej-yeej.








| TSIS MUAJ. | Yam khoom | Hom |
| 1 | PLC | SIEMENS (Lub teb chaws Yelemees) |
| 2 | HMI | SIEMENS (Lub teb chaws Yelemees) |
| 3 | Kub tswj | OMRON |
| 4 | Sib Nqus Hloov | OMRON |
| 5 | Relay | OMRON |
| 6 | Hmoov Hloov | SCHNEIDER |
| 7 | Pneumatic Cheebtsam | Air Tec |
| 8 | Server Pull Motor | Delta |
Cim npe nrov: Tsis siv neeg tshuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab, Tuam Tshoj tsis siv neeg tsuaj zawv plaub hau sachet packing tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas












