Cov khoom
Irregular Shape Honey Packing Tshuab
Khoom taw qhia
![]() |
|
Irregular Shape Honey Packing Tshuab
Khoom parameters
irregular puab zib mu packing tshuab
| Qauv | WP-480K-4 |
| Muaj peev xwm | 35-50 pcs/feeb/line |
| Filling Range | 1-20g |
| Loj | 长(L)30-150宽(W)70-110mm |
| Hwj chim | 4500W |
| Qhov hluav taws xob | 220V / 380V 50-60Hz |
| Qhov hnyav | 8 50kg |
| Dimension | 1353 * 900 * 2550mm (L * W * H) |
Product Detail




Tuam txhab
Profile

Guangzhou Western Packing Co., Ltd. Kev tsim khoom txwv tsis pub muag thiab kev pabcuam ntsug daim ntawv, sau, thiab foob ntim tshuab rau kev lag luam ntim. Peb lub khw thoob ntiaj teb suav nrog zaub mov, dej haus, nutraceutical thiab tshuaj. Peb muab cov khoom siv ceev ceev, nruam cov ntawv nplaum thiab lub hnab ntim tshuab. Thiab ntau lwm cov hnab ntim ntsug uas ua ntau hom hnab ntim-los ntawm cov hnab pyramid mus rau lub hnab ntim tsis xwm yeem, kho cov duab koj xav tau.
Peb tau cog lus los muab cov khoom lag luam zoo thiab kev xa khoom sai ntawm tus nqi tsim nyog.
Tuam txhab Showcase
Peb lub tshuab ntim khoom raws li lub npe ntawm WESTERN tau siv dav hauv lub hnab, nplaum thiab hnab ntim khoom noj, tshuaj, kho vajtse, tshuaj txhua hnub, hluav taws xob, khoom siv niaj hnub, thiab lwm yam.
Western Packing yuav muab koj lub tswv yim tshiab ntawm Tuam Tshoj cov khoom lag luam: Tsis yog Suav nqi xwb, tab sis kuj yog lub teb chaws Yelemees zoo & kev pabcuam; Tsis tsuas yog tsim nyob rau hauv Suav teb, tab sis kuj tsim nyob rau hauv Tuam Tshoj!
Kev thaij duab nrog cov neeg siv khoom
Peb yuav koom nrog kev nthuav qhia ib ntus, thiab thaum lub sijhawm nthuav tawm peb tau ntsib ntau tus neeg siv khoom, uas kuj tau los ua peb cov phooj ywg.








Cim npe nrov: Tuam Tshoj irregular puab zib ntab packing tshuab, Tuam Tshoj irregular puab zib ntab packing tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas













