Cov khoom
Khoom noj khoom haus hmoov ntim tshuab
Guangzhou Western Packing Co., Ltd. yog ib qho ntawm cov tuam txhab kev paub ntau tshaj plaws thiab cov chaw muag khoom ntawm cov khoom noj hmoov ntim tshuab hauv Suav teb. Peb sov siab txais tos koj mus yuav cov khoom noj khoom haus zoo hmoov ntim tshuab ua nyob rau hauv Suav teb nov los ntawm peb lub hoobkas. Peb kuj txais customized txiav txim.
|
|
|
Khoom Description
Thaum lub sij hawm cov khoom noj hmoov ntim tshuab ua haujlwm, hmoov thawj zaug ntws los ntawm lub hopper sab sauv mus rau hauv qhov chaw nres nkoj tawm thiab muab sib npaug rau hauv lub hnab uas tsim los ntawm lub ntim zaj duab xis los ntawm kev hloov kho vibrating phaj lossis ntsia hlau conveyor. Lub nraub qaum- lub hnab ntim tau raug kaw nruj raws li qhov nruab nrab ntawm lub seam los ntawm lub tshav kub- cov khoom sib khi, thaum lub tshuab txiav kom raug cais lub hnab. Tag nrho cov txheej txheem ua tiav tiav, yuav luag tsis muaj kev cuam tshuam los ntawm phau ntawv. Kev khiav hauj lwm interface siv cov xim kov npo los tso saib cov khoom lag luam tam sim no, cov zis, thiab qhov ntsuas kub ntawm lub sijhawm thiab tuaj yeem hloov pauv ntawm cov ntim sib txawv.
Cov Khoom Zoo
High -kev ntsuas qhov tseeb:Cov ntsia hlau feeder ua ke nrog lub vibrating phaj ua kom lub cev hnyav rau txhua lub hnab, txo cov hmoov av pov tseg.
Ib leeg -tus neeg ua haujlwm rau tag nrho cov kab ntau lawm:Tsis tas yuav muaj cov txheej txheem pabcuam ntxiv los ntawm kev pub mis rau kev sib khi.
High adaptability:Pub tus nqi, lub hnab ntev, thiab kev sib khi kub tuaj yeem hloov kho raws li cov hmoov sib txawv.
Space -txuag:Ib qho - kab tsim yog compact, hloov tau yooj yim dua li ntau- kab tshuab, thiab hloov tau rau ntau qhov chaw ua haujlwm layouts.
Kev kho yooj yim:Cov khoom tseem ceeb tuaj yeem raug tshem tawm sai sai rau kev ntxuav yooj yim, txo qis sijhawm thiab txhim kho kev tsim khoom.
Khoom Parameters
| Lub npe | zaub mov hmoov ntim tshuab |
| Hnab style | standard stick pack, round -kob stick, any other irregular shape stick |
| Muaj peev xwm | 30-60 hnab ib feeb |
| Filling ntau yam | 1-50g |
| Loj | (L) 50-150 mm (W) 15-50 mm |
| Hwj chim | 1200 W |
| Qhov hluav taws xob | A C380V 3-theem 50 Hz |
| Qhov hnyav | 3 80kg |
| Tag nrho qhov ntev | 850 * 880 * 1950 hli (L * W * H) |
Khoom Paub meej







Tuam txhab Taw Qhia
Lub tuam txhab tau nqis peev tsis tu ncua hauv kev tshawb fawb thiab kev tsim kho thiab maj mam tsim cov kws tshaj lij, kev paub txog R & D pab neeg. Pab pawg no tau dhau los ua lub zog tsav tsheb tom qab kev tsim kho thev naus laus zis thiab kev hloov kho cov khoom lag luam, ua rau lub tuam txhab muaj kev ruaj ntseg ntau patents.
Kev thaij duab nrog cov neeg siv khoom
Txhua pab pawg duab yog ib qho tseem ceeb nco thiab ua pov thawj rau kev ntseeg. Los ntawm kev sib tham thawj zaug mus rau ntawm - qhov chaw sib pauv thiab tom qab ntawd rau peb txoj kev sib koom tes, kev luag nyav ntawm txhua tus neeg siv khoom thiab cov phooj ywg tau ua rau peb xav tias peb muaj kev nkag siab thiab kev txhawb nqa. Nyob rau hauv lub neej yav tom ntej, peb yuav txuas ntxiv tuav cov hauv paus ntsiab lus ntawm kev tshaj lij, kev tsim kho tshiab, thiab kev ncaj ncees, ua haujlwm koom tes nrog txhua tus khub los tsim kom muaj kev ci ntsa iab tag kis!








Cim npe nrov: Khoom noj khoom haus hmoov ntim tshuab, Tuam Tshoj zaub mov hmoov ntim tshuab lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas
-
Tsis Siv Neeg Piam Thaj Sachet Cov Tshuabsaib ntxiv> -
Roj Hnab Packing Tshuab Manufacturerssaib ntxiv> -
Multi-lane Facial Moisturizer Ntim Tshuabsaib ntxiv> -
Cosmetics Packing Tshuab Lotion Packing Tshuabsaib ntxiv> -
Honey Pouch Vertical Filling Tshuabsaib ntxiv> -
Essence cosmetic cov tshuabsaib ntxiv>
















